zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Wady nadmiernego randkowania

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Randkowanie to bardzo przyjemna sprawa. Dzięki temu czujemy się dopieszczeni, a co najważniejsze, dajemy sobie szansę na poznanie kogoś wartościowego. Jasne, bardzo często jest to metoda „prób i błędów”, bo znalezienie tej jedynej osoby jest poprzedzone odrzuceniem kilku osób po drodze. Jednak trzeba powiedzieć, że nadmierne randkowanie ma swoje wady? Jakie to wady? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Wyzucie się z uczuć

Zdarzają się sytuacje, w których randkowanie staje się spotkaniem, na którym faceci podchodzą niego w celu osiągnięcia określonych korzyści, jak np. doprowadzenie relacji do łóżka. Ktoś może pomyśleć „no jak to, to nie są uczucia?!”. No właśnie nie. Jest to podstępne podejście, które ma na celu zagranie na kobiecych uczuciach  i na pewno nie ma w tym krzty prawdziwych intencji.

Zdarzają się tez sytuacje, w których nadmierne randkowanie powoduje brak ochoty zakochania się w kimś, bo jest się już znudzonym i porównuje kobiety do siebie . Jest to ogromne zagrożenie mogące prowadzić do frustracji i też pewne zafiksowanie się na samym spotykaniu się z kimś z nudów bez większej intencji.

Mylenie kobiet

Utrzymywanie relacji pod kątem potencjalnego związku z kilkoma partnerkami i żonglowanie nimi jest być może przyjemne, jednak na pewno nie jest uczciwe. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie chodzi nam o to, żebyś nie mógł się spotkać z Zosią w poniedziałek, a z Agnieszką w środę – jest to jak najbardziej możliwe, tylko rekomendujemy zdrowy rozsądek w tym wszystkim. Duża liczba spotkań, to duża liczba nowopoznanych osób i przede wszystkim duża dawka otrzymywanych informacji. Na pewno nie chciałbyś pomieszać wątków, jednak w przypadku randkowania z kilkoma kobietami naraz jest takie duże zagrożenie. Popatrz na to zagadnienie z drugiej strony.

Czy chciałbyś sam być mylony z kimś innym? Z pewnością nie. Jeżeli kobieta Ci nie leży, to lepiej od razu zerwać taką znajomość i powiedzieć wprost, że to nie jest to. Oczywiście, nie należy to najprzyjemniejszych uczuć jakie można sobie wyobrazić, ale nie ma sensu męczyć się w takich relacjach, z których nic nie będzie. Jeżeli kobieta przejrzy, że mylisz wątki, to będziesz postrzegany jako arogancki dupek, który nie dość, że nie słucha kobiet, to nie jest warty zaufania.

Mniejsza atrakcyjność

 

To najważniejszy powód, które znajdą się w naszym artykule. Randka to powinno być budowanie emocji, samo oczekiwanie na nią powinno przyprawiać o dreszcze, o coś, na co się czeka, a nadmierne randkowanie powoduje, że już nie jesteś po raz kolejny być tak samo atrakcyjny, jak na poprzednich spotkaniach. Oczywiście, częste spotykanie się z kobietami ma duże zalety, jak np. poprawia pewność siebie, obcowanie wśród płci pięknej, otwiera oczy na kobiece spojrzenia na różne sprawy, poznajesz charaktery kobiet, ale jednak bardzo łatwo jest się w tym wszystkim zatracić. Jeżeli traktujesz kolejne spotkania z mniejszym entuzjazmem, a siłą rzeczy takie wypalenie musi nadejść, to nie dziw się, że będziesz postrzegany jako mniej atrakcyjny mężczyzna i w efekcie zamiast przyciągać uwagę kobiet, to możesz być odpychany. Również w randkowaniu trzeba zachować umiar i wiedzieć, jak często powinno się umawiać z kobietami.

Zatracenie się w poszukiwaniu kobiety

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie „czego oczekujesz po tak częstym randkowaniu?”. Staraj się dawać wiele z siebie mniejszej ilości kobiet, a nie mniej dawać z siebie większej liczbie kobiet. Randkowanie to czasem żmudny proces, który jest poprzedzony wymianą wiadomości, godzinami rozmów i ciężko jest przekonać samego siebie, że ta kobieta jest odpowiednia dla Ciebie. Na pewno częste spotykanie się z kobietami sprawi, że będziesz postrzegać siebie z czasem jako kogoś, kto nie szuka stabilizacji, tylko kogoś do spotkań. W takiej sytuacji wychodzisz tylko na egoistę. Pamiętaj, że to też może działać w drugą stronę. Tak będziesz lgnąć do każdej kobiety, że do każdej będziesz coś czuć i po prostu staniesz się emocjonalnym wrakiem i każda randka będzie Cię przywiązywać do kobiety, a nie można prowadzić 5-10 relacji jednocześnie, bo jest to męczące fizycznie, psychicznie i co najważniejsze, czasochłonne. Staraj się randkować raz, dwa w tygodniu i do każdego spotkania się odpowiednio przygotuj. Nadmierne randkowanie często jest frustracją z powodu braku znalezienia odpowiedniej kobiety i nie pozwól, by desperacja zawładnęła Twoim umysłem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x