zadzwoń

70 877 70 53 wew 124

Wyślij sms

o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

70 877 70 53 wew 124

Kilka zasad randkowania – czyli jak szukać, aby znaleźć miłość?

Wyślij sms o Treści MOKRA.KAPA na nr 73976

Randkowanie w obecnych czasach stało się bardzo proste za sprawą aplikacji randkowych. Jednak od randkowania do poznania partnera na dłużej jest długa droga. Aplikacje randkowe takie jak chociażby Tinder stały się miejscem do umawiania się na niezobowiązujące spotkania. Jednak wciąż wiele osób znajduje miłość w tego typu aplikacjach. Wymaga to poświęcenia czasu na założenie konta, a także wybranie odpowiednich kandydatów.

 

Kilka zasad randkowania – czyli jak szukać, aby znaleźć miłość?

 

Pierwszą zasadą randkowania przez internet jest założenie konta na kilku różnych portalach. Co prawda najpopularniejszy jest Tinder, jednak jak już wcześniej zostało powiedziane sporo osób szuka tam przygody na jedną noc. Tinder dobiera partnerów pod względem dzielącej ich odległości, co jest dobre, jeśli zależy ci na szybkim spotkaniu. Jednak masz do wyboru wiele innych opcji takich jak Badoo, Datezone, Sympatia czy Facebook Dating. Co ważne z Tindera korzystają głównie nastolatkowie i młodzi dorośli. Z pozostałych serwisów korzysta więcej starszych osób, co zwiększa szanse na stworzenie trwałej relacji.

 

Najważniejszą rzeczą na portalach randkowych są zdjęcia. Dodaj kilka bądź kilkanaście zdjęć w różnych stylizacjach. Niestety wiele osób kradnie cudze zdjęcia i podszywa się pod innych. Dlatego też dodanie większej ilości zdjęć bądź wysłanie ich na prośbę danej osoby zwiększą twoją autentyczność. Dobrze jest dodawać zdjęcia przedstawiające twoją twarz, a także sylwetkę. Możesz podzielić się swoim hobby czy pracą dodając zdjęcie tematyczne. Zdjęcia w towarzystwie zwierząt przyciągną uwagę osób, które te zwierzęta lubią. A to ważne, jeśli chcesz z kimś zbudować trwałą relację. Pamiętaj, aby nie przerabiać zdjęć, co niestety jest częstą praktyką. Wszystko wychodzi podczas pierwszego spotkania. Chyba nie chcesz rozczarować partnera już na początku znajomości. Dodaj zdjęcia przedstawiające twój aktualny wygląd.

 

Kolejną ważną kwestią jest opis, w którym musisz w kilku zdaniach zawrzeć najważniejsze informacje o sobie. Co ważne daj jasno znać o tym, że szukasz miłości, a nie przygodnego seksu. W przeciwnym razie dostaniesz wiele propozycji spotkań na jedną noc. Oczywiście w opisie nie zawieraj wszystkich informacji o sobie. Podobnie postępuj kiedy zaczniesz pisać z kandydatami. Pewne szczegóły dotyczące twojego życia możesz zdradzić na pierwszej czy drugiej randce.

 

Ostatnia zasada to w miarę szybkie spotkanie w realnych świecie. W końcu chcesz spotykać się z realną osobą, a nie z tą wykreowaną na potrzeby aplikacji randkowej. Często fajnie się pisze czy dzwoni do siebie, ale na spotkaniu okazuje się, że dana osoba jest zupełnym przeciwieństwem osoby, z którą pisaliśmy. Dlatego tak ważne jest spotkanie się w miarę szybko. Dzięki temu masz szansę ocenić daną osobę na żywo. Pamiętaj, że pierwsza randka jest stresująca, przez co wiele osób nie zachowuje się naturalnie. Jeśli dobrze wam się pisało, warto zdecydować się na drugą randkę. Może wtedy dana osoba się otworzy i pokaże swoją prawdziwą osobowość.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x